Nowy użytkownik? Załóż konto

• Aktywni użytkownicy

• Brak użytkowników do wyświetlenia
  • więcej

Kocio-Kocio
Kategoria : Recenzowane produkty

Jaka zła jestem na siebie, że dopiero teraz odkryłam BiuBiu! I to przez przypadek! Dobrze przynajmniej, że późno niż wcale... A zaczęło się tradycyjnie: potrzebuję białej koszuli, która nie będzie rozchodzić&hellip

Przeczytaj recenzję »

vesper_lynd 2010-03-11 19:56:24
Kusisz, ale ciągle mnie Biu Biu nie zachwyca na tyle, żeby kupić. Koszule nawet tak - mam zamiar się do Brafitterii w tym celu wreszcie wybrać...
amoureuse 2010-03-12 10:17:51
Tak jak napisałam, mi te bluzki na zdjęciu zupełnie się nie podobały, ot, zwykła bluzeczka ;) Ale teraz zbieram już na nowe kolory :P i na tę zieloną sukienkę, w której jestem zakochana :)
khalifa44 2014-01-25 19:07:39

Nazywam się panna Aaliyah, kobieta 24 lat, stary i jestem z Libii, widziałem swój profil w tym miejscu, jak dziś jest mój pierwszy raz tutaj, więc stał się bardziej zainteresować się wiedzą, możesz napisać do mnie na mój adres e-mail tak, że będzieWPROWADZENIE mojej naturze osoby do Ciebie, a także wysłać Ci moje zdjęcie, aby wiedzieć więcej o you.Here jest mój adres e-mail (khalifaaaliyah30@yahoo.com) i mam coś poważnego i ważnego do powiedzenia, Miłego dnia Panna Aaliyah

Odpowiesz?

(gość) Zaloguj się

Kod bezpieczeństwa: